PokeLoke PBF

Najlepsze PBF o pokemonach

Ogłoszenie

Koniec Pokeloke upadło i pokemon loke też teraz nadzieja w Avatarze http://avatarlegenda.czo.pl


  • Index
  •  » Lasy
  •  » Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

#16 2013-05-08 14:33:56

rafello

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

Szkoda riolu, ale jeśli ty chcesz zostać dobrym pokemonem to sam się nie wytrenujesz, prosze zastanów się.
Zabrałem sun stone i jajo, następnie rzuciłem balla na carerpie. Nagle zauważyłem że w moim kierunku prawdopodobnie idzie matka jaja. Nie było już sensu uciekać.
- Riolu już raczej nie uciekniemy, może zawalczymy z tamtym pokemonem jak trener z pokemonem.
Przy okazju skanuje ataki riolu i caterpie pokedexem.

Offline

 

#17 2013-05-08 14:46:55

luk1313

Trener IV

5166193
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 267
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

Caterpie odrzuca ball. Mówi że jeszcze nie chce do niego iść, bo chciałby coś zrobić. Riolu zgadza się z Tobą. Za nim spojrzałeś w pokedex. Zauważyłeś:
http://sprites.pokecheck.org/i/464.gif
Widząc tego pokemona, Riolu jednak zwątpił i zaczął płakać. Rozwścieczony pokemon, nie patrząc na nic odebrał Ci jajo. Caterpie szybko ruszył do matki tego jaja i zaczął tłumaczyć że to pomyłka i przyszliście tylko po Sun Stone. Z tego wszystkiego Riolu uciekł w las cały zapłakany. Pokemon czuł się niepotrzebny. Mógł zrobić sobie coś złego.

Offline

 

#18 2013-05-08 15:20:01

rafello

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

No jak chcesz caterpie,  Gdy przybyła matka jajka zdziwiła mnie reakcja caterpie i riolu. Tego pierwszego bo okazał się niezłym dyplomatą a u tego drugiego bo okazał się trochę słaby jak na jego typ. Dałem samicy to jajko i powiedziałem do robaka.
- Musimy znaleźć rioku.
Po tych słowach zabrałem swoje pokemony na ręce i pobiegłem za riolu.

Offline

 

#19 2013-05-08 16:26:06

luk1313

Trener IV

5166193
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 267
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

Ruszyliście za Riolu. Caterpie wskazał Ci ślady jakie zostawił walczący tym. Schowałeś Sun Stone, który już należał do Ciebie i była to przepustka, aby dostać Caterpie w swoje ręce. Goniłeś go dość długo, ale w końcu znalazł się. Cały zapłakany siedział na najwyższej gałęzi dość starego drzewa. Wyglądał na niedocenionego i bardzo smutnego, gdy nagle strącił go Pidgey. Leciał na ziemie i wyglądało że może się zabić!

Offline

 

#20 2013-05-08 18:50:02

rafello

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

No biegłem i schowałem sun stone. Gdy zobaczyłem riolu powiedziałem.
- Riolu nie musisz płakać, wystarczy trochę potrenować i niczego się nie przestraszysz tylko będą się bać ciebie!
Niestety po chwili strącił go pigey, musiałem uratować riolu. Caterpie na wszelki wypadek użyj string shot na ziemie aby riolu nie zginął!

Offline

 

#21 2013-05-08 19:27:57

luk1313

Trener IV

5166193
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 267
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

Caterpie używa siedzi, a Ty szybko podbiegasz i łapiesz biednego pokemona. Stwierdził on, że nie ma przyjaciół i że nikt w niego nie wierzy. Bulbasaur zaczął pocieszać pokemona i po chwili pojawił się na jego twarzy uśmiech. Pokedex wykazał ataki:
Foresight (Przewidywanie)*, Quick Attack (Szybki Atak), Endure (Wytrzymanie)*
Przed wami pojawił się dziwny pokemon ze znamieniem na ramieniu. Wyglądało że poluje na Riolu! Zaatakował Tackle prosto w walczącego pokemona!

??? - 100%
Riolu - 90%

Offline

 

#22 2013-05-10 16:28:22

rafello

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

Riolu to nie prawda, ja cię lubię moje pokemony ciebie lubią. Widzisz jak bulbasaur ciebie szanuje? A tak przy okazji, caterpie dobra robota, mogę już użyć na tabie pokeballa?
W tym czasie pokeeball pokazał ataki riolu.
Riolu ty normalnie masz mocne ataki dzięki którym jesteś praktycznie nie pokonany.
Nagle zaatakował go ten nieznany pokemon, zeskanowałem go pokedexem.
Riolu damy radę go pokonać. Użyj foresight, potem endure a na sam koniec bombarduj go szybkim atakim!

Offline

 

#23 2013-05-10 20:44:39

luk1313

Trener IV

5166193
Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 267
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

http://sprites.pokecheck.org/i/214.gif
Pokemon robak bez problemu powala Riolu jednym ciosem! Zza krzaków słychać dźwięk i śmiech.
- Hahahaha słaby jak przypuszczałem. Nie chce takiego pokemona.
Z krzaków wyszła nieznana Ci postać.
- Witam jestem Nero, poluję ja pokemony w tym lesie, na ten moment znalazłem Weedle'a. Kim Ty jesteś i co tu robisz?
Caterpie i Eevee spoglądali na niego z niedowierzaniem.
- Chyba chciałeś złapać tego Riolu, więc bierz go, jest słaby.
Chłopak zachowywał się dość pewnie.

Offline

 

#24 2013-05-13 15:40:16

rafello

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 17
Punktów :   

Re: Tam gdzie słyszę robaka (rafello)

Riolu bynajmniej próbowałesś Nagle usłyszałem śmiech i ostrzerstwa w kierunku riolu.
Ja jestem Rafello ale wierzę że każdy pokemon może być potężny jeśli się go wytrenuje. A tak w ogóle myślisz że taki weedle byłby lepszy od tego riolu?
Rzuciłem  2 pokeballe na caterpie i riolu.

Offline

 
  • Index
  •  » Lasy
  •  » Tam gdzie słyszę robaka (rafello)
Administratorzy forum:
-Kubala- Główny Admin-aktualnie zajęty czymś innym :D
-luk- Admin technik5 podopiecznych
MG
-tomak-2 podopieczny
Sharder 2 podopiecznych
Filipos44 ok.3 podopiecznych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zhpgizycko.pun.pl www.angels-and-demons.pun.pl www.bialyjednorozec.pun.pl www.bmx-all-what-i-want.pun.pl www.funot.pun.pl