PokeLoke PBF

Najlepsze PBF o pokemonach

Ogłoszenie

Koniec Pokeloke upadło i pokemon loke też teraz nadzieja w Avatarze http://avatarlegenda.czo.pl


#1 2013-05-11 19:59:01

Rodimus

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-08
Posty: 41
Punktów :   

Trening Rodimusa

Dobra Growlithe i Totodaile, trzeba zrobić krok na przód abyście stali się silniejszymi pokemonami,
Growlithe, nauczysz się ataku typu ognistego Flamethrower(Miotacz Płomieni), a więc musisz się skupić oraz postarać znaleźć wewnętrzny ogień który na pewno posiadasz, a następnie musisz  skumulować go w sobie i użyć najpierw potrenuj na drzewie, pamiętaj koncentracja i chęci przyniosą rezultat pamiętaj o tym, ale najpierw zobacz jak robi to ten Arcanine na zdjęciu.
Pokazuje mu ten atak na pokedexie:http://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/1/11/Tucker_Arcanine_Flamethrower.png/150px-Tucker_Arcanine_Flamethrower.png

Totodaile teraz ty nauczysz się ruchu o nazwie Hydro Pump, jest on bardzo silny, musisz używać water guna'a lecz staraj się go użyć z zdwojoną siłą a najlepiej z potrojoną. Trenuj na kamieniu jak będziesz w stanie go rozłupać oznacza to że jesteś bardzo silny, pamiętaj że bardzo w ciebię wieże. Mam nadzieje że szybko opanujesz ten ruch.
Pokazuje Totodailowi ten atak na pokedexie:
http://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/9/95/Morrison_Swampert_Hydro_Pump.png/150px-Morrison_Swampert_Hydro_Pump.png

Offline

 

#2 2013-05-11 20:09:59

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trening Rodimusa

growlithe nie umiał wydobyć z siebie ognia pomimo ogromnych starań wypluwał ledwo pojedyńcze małe płomyczki które odrazu gasły (powinieneś zacząć od czegoś prostrzego jak ember) totodile natomiast radził sobie dość dobrze kmień minimalnie pękł ale to ciągle nie to...
Growlithe Flamethrower- 5%
Totodile Hydro pump- 40%

Offline

 

#3 2013-05-11 20:14:48

Rodimus

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-08
Posty: 41
Punktów :   

Re: Trening Rodimusa

Growlithe,zawiodłem się na tobie, myślałem że jesteś silnym pokemonem i że pod moim kierownictwem staniesz się  jeszcze silniejszym że nikt cię nie pokona, ale chyba się myliłem. Mam rację czy nie ?
Jeśli nie Growlithe to pokaż mi że nie mam racji i naucz się tego ataku.
Totodaile, to jeszcze nie to musisz używać  water gun i wkładać w ten atak więcej siły aby mogło to się przekształcić w Hydro Pump. Dalej jesteś na dobrej drodze aby nauczyć się tego ataku dalej, i ty mnie nie zawiedź.

Offline

 

#4 2013-05-12 05:58:19

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trening Rodimusa

Growlithe jest bardzo smutny ugryzł cię bo twierdzi że za dużo od niego wymagasz i jeszcze krytykujesz pokemon zaprzesał prób... Natomiast Totodile szło bardzo dobrze i skała była już prawie rozbita przeniosła się na nową
Growlithe Flamethrower- 5%
Totodile Hydro pump- 75%

Offline

 

#5 2013-05-12 11:54:14

Rodimus

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-08
Posty: 41
Punktów :   

Re: Trening Rodimusa

Growlithe,skoro to dla ciebie za dużo, to przerwiemy twój trening, spokojnie, wcale tak nie myślę, tymi słowami chciałem cię tylko zmotywować do ciężkiej pracy i abyś się nauczył ataku, ale przyniosło to inny efekt, przepraszam widać jestem złym trenerem.
Dalej Totodile, zostało już prawie niewiele mała, teraz musisz się skupić wyobraź sobie że ta skała to ktoś kogo nie lubisz i użyj water gun z całej siły, spróbuj zamienić water gun w Hydro Pump, wiem że cię na to stać.

Offline

 

#6 2013-05-12 12:07:32

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trening Rodimusa

growlithe był na ciebie zły i zaatakował cię ogniem postanowił że nie będzie uczył się na razie miotacza płomieni lecz żaru i zaczą cie nim atakować natomiast totodile wyobraziła sobie magmortary i użyła water gun z całej swej siły i roztrzaskała skałę w drobny mak
growlithe- ember 16%
totodile Hydro pump 100%- gratuluje totodile nauczyła się chydro pump potrzebuje aż pięciu dni odpoczynku

Offline

 
Administratorzy forum:
-Kubala- Główny Admin-aktualnie zajęty czymś innym :D
-luk- Admin technik5 podopiecznych
MG
-tomak-2 podopieczny
Sharder 2 podopiecznych
Filipos44 ok.3 podopiecznych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.funot.pun.pl www.angels-and-demons.pun.pl www.bialyjednorozec.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.zhpgizycko.pun.pl