PokeLoke PBF

Najlepsze PBF o pokemonach

Ogłoszenie

Koniec Pokeloke upadło i pokemon loke też teraz nadzieja w Avatarze http://avatarlegenda.czo.pl


  • Index
  •  » Lasy
  •  » Trawiaste polowanie (Rose)

#1 2013-05-11 17:48:03

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Trawiaste polowanie (Rose)

Weszłaś do lasu pogoda była piękna promienie słońca przebijały się przez korony drzew, odrazu zaczełaś szukać pokemonów nagle ujrzałaś rozwidlenie i drogowskaz na którym pisało: Gąszcz, Ogród botaniczny a pod spodem wyjaśnienia:
Gąszcz to najgęstsze miejsce w całym lesie łatwo się tam zgubić licznie występują tam pokemony trawiaste
Ogród botaniczny jest opuszczony i rosną tam piękne rośliny pokerobaki kochają te miejsce
Razem z eevee zaczełyście się zastanawiać którą ścieżką pójść...

Offline

 

#2 2013-05-11 17:56:21

 Rose

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

Przeczytałam dokładnie oba drogowskazy, spojrzałam w niebo, a następnie na eevee.
- Słuchaj kochana. Najpierw pójdziemy do ogrodu botanicznego, dobrze? Później tutaj wrócimy i przejdziemy do gąszczu. - uśmiechnęłam się, trochę ze szczęścia, a trochę ze zmieszania. Pokemony robaki...jak na pierwsze polowanie to one wydawały mi się najlepsze.


Karta postaci
Box
http://sprites.pokecheck.org/i/133.gif
Eevee
Ataki:Helping Hand (Pomocna Dłoń)*, Tackle (Akcja), Tail Whip (Machanie Ogonem)*

Offline

 

#3 2013-05-11 18:47:46

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

Szłyście piękną ścieżką eevee od czasu do czasu wybiegała troche na przód w końcu dotarłyście... W pierwszej chwili oszołomił cię ogrom roślin było tam niesamowicie kwiaty i liście we wszystkich barwach to miejsce wyglądało jak z bajki, aż nie wierzyłaś że słyszysz płacz... tak płacz to był zdecydowanie płacz odkryłaś jeden z listków i zobaczyłaś płaczącego http://sprites.pokecheck.org/i/540.gif był lub była bardzo smutna płakała i nawet cie nie zauwarzyła eevee po prostu serce się krajało tobie też, ale czemu ona tak płacze?

Offline

 

#4 2013-05-11 18:52:28

 Rose

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

Niesamowitość tego miejsca sprawiła najszczerszy uśmiech na mojej twarzy. Wręcz chciałam zerwać jakiś kwiatek i włożyć sobie we włosy, na szczęście w porę się opamiętałam. Płacz, płacz był teraz najważniejszy. Ruszyłam w jego kierunku i delikatnie rozchyliłam liscie, aby dojrzeć, kto tak łka.
- Hej, nie płacz. Co się stało?


Karta postaci
Box
http://sprites.pokecheck.org/i/133.gif
Eevee
Ataki:Helping Hand (Pomocna Dłoń)*, Tackle (Akcja), Tail Whip (Machanie Ogonem)*

Offline

 

#5 2013-05-11 19:01:55

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

Pokemonka napisała na piasku "mój chłopak ruszył wczoraj do gęstwiny po jagody na moje urodziny i wciąż go n..." dalej nie napisała rozpłakała się na dobre biedaczka nie wiedziała co się z nim dzieje eevee zaczeła ją pocieszać. To wyglądało niesamowicie w tak pięknym miejscu ktoś płakał... co teraz zrobisz? Pomożesz jej czy zostawisz tu?

Offline

 

#6 2013-05-11 19:08:46

 Rose

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

-Oj...nie płacz kochana. Zaraz go poszukamy. - powiedziałam szybko i rozejrzałam się dookoła siebie.
- Posłuchaj, musisz się wziąć w garść. Pójdziemy na jego poszukiwania. - powiedziałam opiekuńczo-pocieszycielskim tonem. Wręcz już po sekundzie zaczęłam przeczesywać trawę.
- A...on także jest tego samego gatunku? A może to Wurmple? Caterpie? Burmy?


Karta postaci
Box
http://sprites.pokecheck.org/i/133.gif
Eevee
Ataki:Helping Hand (Pomocna Dłoń)*, Tackle (Akcja), Tail Whip (Machanie Ogonem)*

Offline

 

#7 2013-05-11 19:23:54

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

ona nie wie co to są za nazwy nazywa go robaczkiem napisała że jest taki bordowy i ma żółte rogi ale go tu nie ma poszedł gąszczu (patrz pierwszy post) po jagody dla niej i nie wrócił jeszcze od wczoraj znów się rozpłakała na samo wspomnienie o nim eevee cały czas ją pocieszała a ty nic nie znalazłaś biedna sewdlle była na skraju załamania nerwowego eevee nie wiedziała co robić pocieszać ją czy pilnować ciebię a ty co zrobisz? zostaniesz tu czy pujdziesz z pokemonkami do gąszczu?

Offline

 

#8 2013-05-11 19:28:59

 Rose

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

- Z jej opisu wynika, że to Wurmple...- mruknęłam cicho. Spojrzałam na pokemony.
- Eevee, pilnuj jej i idźcie tuż za mną, dobrze? - powiedziałam już głośniej i ruszyłam w stronę gąszczu, ciągle dokładnie się rozglądając. Na wszelki wypadek co jakiś czas ryję strzałkę ( na drzewie), z jakiego kierunku idziemy. Dzięki temu znajdziemy drogę powrotną.


Karta postaci
Box
http://sprites.pokecheck.org/i/133.gif
Eevee
Ataki:Helping Hand (Pomocna Dłoń)*, Tackle (Akcja), Tail Whip (Machanie Ogonem)*

Offline

 

#9 2013-05-11 19:45:31

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

idziecie w końcu dotarliście nazwa nie była wzięta z powietrza tu wszędzie były krzaki trawy jak na sawannie i cała masa drzew pień przy pniu wszędzie rośliny chodziłaś w kółko bo ciągle widziałaś krórąś ze swoich strzałek zaczynało cię to denerwować  cały czas szukałaś  "robaczka" towarzyszył w tym płacz sewadlle i pocieszający ton eevee... nagle usłyszałaś ciche piski dochodziły z dalekka sprawdzisz to?

Offline

 

#10 2013-05-11 19:49:34

 Rose

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

- Jeju no...gdzie my jesteśmy? - mruknęłam i kątem oka przyglądałam się eevee. Nie znosiłam płaczu i więcej nie chciałąm już go słyszeć, dlatego gdy usłyszałam pisk z dziką prędkością pobiegłam w tamtą stronę.


Karta postaci
Box
http://sprites.pokecheck.org/i/133.gif
Eevee
Ataki:Helping Hand (Pomocna Dłoń)*, Tackle (Akcja), Tail Whip (Machanie Ogonem)*

Offline

 

#11 2013-05-11 20:18:17

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

zobaczyłaś jakiegoś wrumple związanego pajęczom nicią swadlle bardzo się ucieszyła to chyba  jej "robaczek" już do niego biegła gdy wtem z krzaków wystrzelił sring shot i związał ją po chwili wyszedł z nich http://sprites.pokecheck.org/i/596.gif zabrał sewadlle i popatrzył na ciebie tak jakbyś była najlepszym jedzeniem świata postanowił związać również ciebię na szczęście eevee zaatakowała go akcją on odpowiedział piorunem którego ona unikneła
                                                                    Galvantula 95%HP
                                                                    Eevee 100%HP

Offline

 

#12 2013-05-11 20:27:08

 Rose

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

Zaskoczona przebiegiem akcji, nie zdążyłam nic powiedzieć, a już byłam na łopatkach...na szczęście Eevee była na posterunku.
- Mała, to było świetne! Teraz machnij ogonkiem i ponownie akcja! Pamiętaj, aby później szybko odsunąć się od przeciwnika.


Karta postaci
Box
http://sprites.pokecheck.org/i/133.gif
Eevee
Ataki:Helping Hand (Pomocna Dłoń)*, Tackle (Akcja), Tail Whip (Machanie Ogonem)*

Offline

 

#13 2013-05-11 20:40:38

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

Eevee zamachała ogonem i zaatakowała akcją lecz niestety ten wredny elektryczny pająk uwięził ją przy użyciu electro web eevee została porażona prądem ale nie chciała aby tobie się coś stało więc zaatakowała tak szybko akcją że wyrwała się z sieci tak to nie mogło być nic innego niż Quick attak. Gratulację eevee opanowała szybki atak sewadlle tym czasem próbowała strzelić ostrym liściem w elektrycznego poka ale przez to że była związana nie umiała wycelować
                                                 Galvantula 80%HP (- obrona)
                                                 Eevee 85%HP

Offline

 

#14 2013-05-11 20:46:01

 Rose

Trener I

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

Wręcz zdumiona, siłą mojej małej eevee, w oku pojawiła mi się łza. Przypatrywalam się jej każdemu ruchowi, gdy zobaczyłam w jej wykonaniu szybki atak wręcz zawylam z radości.
- Eevee! Teraz! Szybki atak, przebiegniecie na drugą stronę i na koniec akcja!


Karta postaci
Box
http://sprites.pokecheck.org/i/133.gif
Eevee
Ataki:Helping Hand (Pomocna Dłoń)*, Tackle (Akcja), Tail Whip (Machanie Ogonem)*

Offline

 

#15 2013-05-11 20:55:15

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Trawiaste polowanie (Rose)

eevee trafiła szybkim atakiem i prebiegła na drugom stronę lecz niestety dostała piorunem mimo to zaatakowała akcją tym czasem sewadlle  przy pomocy ostrego liścia uwolniła Wrumple a on zaczą uwalniać ją gdy i to się udało obydwoje dołącyzli do walki elektryczny pająk oberwał jeszcze dwoma tackle sewadlle zaczeła cię rozwiązywać a wrumple zaatakował Galvantule robaczym gryzieniem odnawiając swą energie w końcu wisiał tam od wczoraj
                                                              Galvantula 45%HP (-obrona)
                                                              Eevee 75%HP
                                                              Wrumple 95%HP
                                                              Sewadlle 100%HP

Offline

 
  • Index
  •  » Lasy
  •  » Trawiaste polowanie (Rose)
Administratorzy forum:
-Kubala- Główny Admin-aktualnie zajęty czymś innym :D
-luk- Admin technik5 podopiecznych
MG
-tomak-2 podopieczny
Sharder 2 podopiecznych
Filipos44 ok.3 podopiecznych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angels-and-demons.pun.pl www.zspjasliska.pun.pl www.zhpgizycko.pun.pl www.bialyjednorozec.pun.pl www.funot.pun.pl