PokeLoke PBF

Najlepsze PBF o pokemonach

Ogłoszenie

Koniec Pokeloke upadło i pokemon loke też teraz nadzieja w Avatarze http://avatarlegenda.czo.pl


#1 2013-05-10 21:05:08

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Oddish! (DuzyWilk)

Przybyłes na łake i zaczołes rozgladac sie do okoła... Pogoda była piekna gdzieniegdzie widac było widac małe stada marepow po tych terenach skakały takze nidorany ale zaraz... Przyszłes tu po Oddisha problem w tym ze zadnego nie widzisz -gdzie one sie podziały?- myslisz - w koncu jest tu tyle pokemonow ale tej poke cebuli nie ma no nic trzeba szukac- jak pomyslałes tak zrobiłes i zaczołes sie rozgladac za tym pokemonem.

Offline

 

#2 2013-05-11 09:36:50

DuzyWilk2

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 14
Punktów :   
pkt. rankingowe: nie bierze udziału

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Wypuściłem mojego nidorana z pokeballa, żeby mógł sobie trochę pobiegać. Jeżeli znajdziesz pokemona przypominającego cebulę zaprowadź mnie do niego - Powiedziałem do mojego stworka. Zacząłem przechadzać się po łące i przeszukiwać wszystkie trawy, żeby nie pomylić ich przypadkiem z oddishem. Nidoran niezbyt chętnie szukał pokemona, można by powiedzieć, że raczej wcale go nie szukał, tylko biegał i bawił się z napotkanymi stworzeniami

Offline

 

#3 2013-05-11 10:17:28

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Szukałeś ale bezskutecznie nagle twój nidoran o coś się potknoł był to pokemon wyglądał tak http://sprites.pokecheck.org/i/043.gif chyba się zdenerwował i zaatakował twojego pokemona absorbem co zabolało trującego stworka poke-cebula odrazu użyła stun spore i uciekła nie tylko twój pokemon ale i ty byliście przez chwilę sparaliżowani ale pokemon chyba wyświadczył wam tym przysługę gdyż do okoła was zaczeły spokojnie przechadzać się pokemony paraliż powoli mijał gdy nagle zauważyłeś http://sprites.pokecheck.org/s/043.gif mogłeś się już ruszać a ten nie codzienny pokemon stał i przyglądał się tobie.

Offline

 

#4 2013-05-11 12:06:01

DuzyWilk2

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 14
Punktów :   
pkt. rankingowe: nie bierze udziału

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Wyciągnąłem pokedex, żeby sprawdzić czemu ten oddish się tak błyszczy. Dowiedziałem się, że to niezwykle rzadki shiny oddish. Nie wierzyłem w swoje szczęście. Podszedłem do oddisha, żeby go przeprosić. Nidoran został z tyłu, ponieważ bał się, paraliżującego proszku tego stworzenia. Cześć oddish! Przepraszam za mojego niezdarnego towarzysza mam nadzieję, że się nie gniewasz. Może zechciałbyś się do nas dołączyć?

Offline

 

#5 2013-05-11 12:19:25

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Oddish! (DuzyWilk)

(to inny odish ten poprzedni nie był shinny)
Pokemon napisał na ziemi pod warunkiem że dasz i narysował http://www.serebii.net/pokedex-bw/evoicon/sunstone.png jeśli zdobędziesz to podszedł do ciebie i wskazał pokeball nidoran w tym czasie troszkę się ośmielił i podszedł bliżej po czym lekko cie kopnoł za nazywanie go niezdarą i przytulił się. Oddish chciał do niego podejść ale ten przestraszył się i schował się za twoje plecy. Teraz możesz dalej szukać Oddishów bądź poszukać słonecznego kamienia i mieć shiny w dróżynie. Co wybierasz?

Offline

 

#6 2013-05-11 12:26:36

DuzyWilk2

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 14
Punktów :   
pkt. rankingowe: nie bierze udziału

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Też cię lubię nidoran - powiedziałem po czym postanowiłem poszukać takiego kamienia. Poprosiłem oddisha, żeby przyłączył się do mnie na czas szukania tego kamienia i spróbował zaprzyjaźnić się z nidoranem, który powoli zaczął przekonywać się, że oddish wcale nie jest taki straszny. Po chwili wyruszyłem w poszukiwaniu kamienia.

Offline

 

#7 2013-05-11 12:33:17

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Oddish był szczęśliwy że chcesz mu pomóc i ruszyliście szukaliście długo lecz nagle Oddish coś zauwarzył był to niestety tylko pokemon http://sprites.pokecheck.org/i/338.gif Oddish spytał czy nie widział gdzieś tu sun stone ten odpowiedział że ma kilka i da mu jeden z nich pod warunkiem że go pokonasz to może nie być łatwe ale Oddishowi bardzo na tym zależy a w okolicy może nie być tych kamieni... to może być jedyna szansa na pozyskanie go więc jak walczysz czy szukasz dalej?

Offline

 

#8 2013-05-11 12:46:54

DuzyWilk2

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 14
Punktów :   
pkt. rankingowe: nie bierze udziału

Re: Oddish! (DuzyWilk)

A więc to solrock. Będzie ciężko ale nidoran jest w formie. Przyjmuję wyzwanie. Nidoran idź ! Widzisz tamto drzewo? Skocz na nie, wybij się i uderz go używając peck! Pamiętaj o tym, że masz trujące kolce wykorzystaj je!

Offline

 

#9 2013-05-11 12:54:35

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Rywal zrobił unik i zaatakował fire spin co zabolało nidorana. Oddish zaczoł dopingować trującego stworka.
Solrock był wyraźnie pewny siebie i zaatakował ponownie tym razem akcją i zaraz potem użył utwardzania(harden)

                                                     Solrock- 100% HP
                                                     obrona+ (harden)
                                                     Nidoran- 80% HP

Offline

 

#10 2013-05-11 13:03:48

DuzyWilk2

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 14
Punktów :   
pkt. rankingowe: nie bierze udziału

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Nidoran użyj leer po czym spróbuj zajść go od tyłu i wtedy podziob go (peck) po czym zaatakuj go całym ciałem!
Masz przewagę ponieważ jesteś mniejszy i szybszy wykorzystaj to!

Offline

 

#11 2013-05-11 13:12:15

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Ndoran użył laseru poczym zaczoł biegać dookoła rywala ten był lekko skołowany trujący pokemon wykożystał to i udeżył kilka razy dziobaniem przy okazji zaruł solrocka jednak gdy chciał zaatakować całym ciałem oberwał akcją nidoran tak się wkurzył że wykonał podwójne kopnięcie

                                                              Solrock- 75% HP
                                                   Obrona +- (utwardzanie laser)
                                                                zatruty
                                                               Nidoran 70%HP

Offline

 

#12 2013-05-11 13:39:38

DuzyWilk2

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 14
Punktów :   
pkt. rankingowe: nie bierze udziału

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Nidoran nie wiedziałem, że znasz ten atak! Dalej solrock jest osłabiony trucizną jeszcze raz zacznij biegać w okół a kiedy solrock nie będzie wiedział gdzie jesteś uderz go podwójnym kopnięciem!

Offline

 

#13 2013-05-11 14:03:25

 Filipos44

Trener III

Zarejestrowany: 2013-05-03
Posty: 112
Punktów :   

Re: Oddish! (DuzyWilk)

udało sie ale ze wzgledu na typ solrocka podwojne kopniecie jest mało efektywne solrock zaatakował słonecznym promoeniem na szczescie nidoran unikna tego ataku ale dostał fire spin nidoran jednak zaatakował bez twej komendy akcja i wyrownał nieco szanse             solrock- 65%HP  (zatruty, harden, laser)                                                                .                                       Nidoran- 65%HP

Offline

 

#14 2013-05-11 14:09:48

DuzyWilk2

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 14
Punktów :   
pkt. rankingowe: nie bierze udziału

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Dobrze nidoran użyj jeszcze raz leer po czym, zacznij biegać w kółko to powinno go zdezorientować potem zacznij go dziobać tak jak wcześniej. Po tym spróbuj zaatakować akcją. Pamiętaj o unikach !

Offline

 

#15 2013-05-11 16:39:06

DuzyWilk2

Młody trener

Zarejestrowany: 2013-04-29
Posty: 14
Punktów :   
pkt. rankingowe: nie bierze udziału

Re: Oddish! (DuzyWilk)

Nidoran teraz uważaj. Wiem, że jesteś osłabiony, jeśli chcesz możesz wrócić do pokeballa, lecz jeśli chcesz wygrać tą walkę nie rób nic, unikaj tylko ataków solrocka, przecież jest zatruty i musi kiedyś paść.

Offline

 
Administratorzy forum:
-Kubala- Główny Admin-aktualnie zajęty czymś innym :D
-luk- Admin technik5 podopiecznych
MG
-tomak-2 podopieczny
Sharder 2 podopiecznych
Filipos44 ok.3 podopiecznych

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.seniorzywg.pun.pl www.sn.pun.pl www.fan-pokemon.pun.pl www.gangsterlife.pun.pl www.oroboros.pun.pl